Oprogramowanie dla sklepów i hurtowni w sklepie Elmax z Łodzi


 


Przejdź do naszego e-sklepu kasafiskalna.com.pl
 

Firma Elmax w swojej ofercie, oprócz kas i drukarek fiskalnych, posiada także oprogramowanie dla sklepów, hurtowni i restauracji, które w sposób znaczący usprawni pracę całego punktu handlowo-usługowego. Atrakcyjne ceny i oprogramowanie dopasowane do różnych systemów operacyjnych komputera pozwolą każdemu klientowi odwiedzającemu nasze punkty handlowe w Łodzi dobrać produkt odpowiedni do jego potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Programy dla sklepów i hurtowni:

HM - Handel i Magazyn

Oprogramowanie fakturująco-magazynowe firmy Programer Centrum Sp. z o.o.

Jest to program umożliwiający pracę na systemie Windows (7 i powyżej), prosty w instalacji, idealny do obsługi magazynów. Umożliwia prowadzenie ewidencji towarów i kontrahentów oraz wydawanie wielu rodzajów faktur - zaliczkowych, obcojęzycznych i innych. Pozwala na samodzielne wprowadzanie wielu parametrów.

Cena już od 90 zł./rok

PC - Market 7

Oprogramowanie dla sklepu lub sieci sklepów firmy Insoft

Program ten pozwala dopasować się do różnych systemów organizacji pracy w sklepie lub sieci sklepów, np. z kasami na terenie lokalu i centralnym komputerem na zapleczu. Dzięki temu oprogramowaniu możliwy jest stały podgląd dochodu sklepów, bieżący stan kas, podgląd stanu towaru i wiele innych funkcji.

Cena już od 550 zł.

PC Market

Programy dla gastronomii:

SOGA - System obsługi gastronomii

System obsługi gastronomii firmy Comp/Novitus

Nowoczesne oprogramowanie usprawniające pracę lokalów gastronomicznych. Pozwala na obsługę wielu rachunków jednocześnie, możliwość ustawienia priorytetów zamówień, a także odwzorowanie graficzne układu stolików czy doliczanie rabatów do rachunków. Te i inne funkcje oprogramowania SOGA sprawiły, że cieszy się on dużą popularnością.

Cena już od 490 zł.

SOGA